Stadnina Rancho Oland

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Trzymając się ściśle poprawnego znaczenia pojęć, należałoby raczej użyć słowa “stajnia” - a to ze względu na stosunkowo niewielką liczbę koni, które przebywają tutaj na stałe. Zazwyczaj na “Ranchu Oland” żyje 7-8 zwierząt, których mogą dosiąść goście i turyści zainteresowani wyłącznie jazdą konną.

Przynajmniej jednym z nich powinien być mały, przyjazny kucyk szetlandzki. To idealny wybór dla najmniejszych adeptów jeździectwa… albo po prostu dzieci lubiących zwierzęta, które nie są zainteresowane nauką jazdy na serio, tylko np. zrobieniem paru kółek po padoku.

“Rancho Oland” posiada 2 tego typu ogrodzone obszary, na którym przeprowadzana są zajęcia z podstaw “obsługi” konia. Bardziej zaawansowani mogą spróbować tzw. jazdy westernowej lub wybrać się na plenerową wycieczkę. A nadmorskie tereny wokół Chłapowa, zwłaszcza zaliczające się do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, niezmiennie zachwycają wspaniałą urodą.

Mini przewodnik

Kameralny ośrodek jazdy konnej działający na terenie jednego z ośrodków wczasowych - dostępny dla wszystkich chętnych na hippiczne doznania. Na jeźdźców o wszelkich stopniach zaawansowania czeka na “Ranchu Oland” ok. 7-8 koni - w tym kuc szetlandzki, słynący ze wspaniałego podejścia do dzieci. Stadnina oferuje lekcje na 2 padokach i wycieczki terenowe.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja