Stadnina Rumak w Parszczycach

Agroturystyczne gospodarstwo, w którym rekreacyjna jazda konna jest głównym, aczkolwiek nie jedynym sposobem na ciekawe wykorzystanie wolnego czasu.

W ofercie konnej stadniny znajdują się m.in. oprowadzanie na lonży, lekcje prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów na padoku oraz wyjazdy w przepiękny kaszubski teren. Również w towarzystwie profesjonalnej kadry. Na dzieci czekają kuce, plac zabaw oraz mini-zoo ze swojskimi, przyjaznymi zwierzakami.

Osoby z dosłowną bądź metaforyczną alergią na futrzaki, w trakcie wizyty w parszczyckiej stadninie wcale nie muszą siedzieć bezczynne i zatapiać się w nudzie. Mogą np. dosiąść koni mechanicznych napędzających quady i poszaleć na polnym torze terenowym. Oryginalną rozrywką rodem z kinowych dreszczowców - przy odpowiednio filmowych skojarzeniach - będzie pokonanie niezwykłego labiryntu wytyczonego w kukurydzianym polu.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Kameralny, malowniczo położony ośrodek jeździecki w kaszubskiej wsi. Kolejne etapy nauki jazdy konnej, oprowadzanie początkujących (i dzieci) oraz plenerowe wycieczki to gwóźdź programu. Stadnina “Rumak” ma w ofercie także kilka atrakcji z kompletnie innej bajki - plac zabaw dla dzieci, mini-zoo, tor dla quadów oraz absolutnie niezwykły labirynt w polu kukurydzy.

Filmowaniem Stadniny Rumak w Parszczycach może zająć się firma KM Studio kamerzysta na wesele Wrocław

Komentarze (0)
Dodaj komentarz