Feel like a pro!

Każdy z nas lubi czasem “zaszpanować” prawda? Robienie rzeczy na pokaz od dawna jest w naszej naturze, chociaż nie do końca - z reguły to jest tak, że robimy coś bo lubimy, ale czasem co ładniejszy mężczyzna lub kobieta obok, i już dostajemy nagłego przypływu sił i odwagi. Prawda? :)

A że nadchodzi zima, wszyscy mistrze snowboardu, nart i łyżew mają pole do popisu. Snowboarderzy będą rządzić stokami, wykonując najróżniejsze flipy i salta, narciarze będą z nimi rywalizować. Łyżwiarze za to zdominują lodowiska, wykonując ruchy, które spowodują u widzów opad szczęk. Wszyscy Ci będą - po prostu - czuć się jak zawodowcy. Feel like a pro!

Większość tych osób to oczywiście pasjonaci owych sportów, którzy nie jeden upadek i nie jedną kontuzję zaliczyli. Jednak mimo tego dalej uprawiają dany sport, za co powinni zostać przez nas docenieni. Wielu z nich robi rzeczy niebezpieczne, mimo posiadania rodziny i dzieci - często są przez to niesprawiedliwie oceniani. Wyjeżdżając na urlop do pensjonatu w górach - zobaczcie sami na stoki. Ci ludzie potrafią rzeczy, które się niektórym nie śniły!

Czy warto próbować samemu? Zdecydowanie TAK! Tylko nie można się zrażać, ani nie wolno zaczynać od rzeczy trudnych. Każdy na początku był słaby, a wytrwałość udowadnia, kto się nadaje do jakiego sportu. Oczywiście na początku niezbędne są ochraniacze, i ktoś kto pomoże wam nauczyć się podstaw poruszania się. Wystarczy zapytać kogoś na stoku - ludzie którzy uprawiają takie sporty często są bardzo otwarci. :)

Tak więc - sprzęt w dłoń i do treningów! Jeśli nie macie gdzie jeździć - to zawsze możecie zaplanować sobie aktywny urlop. Nawet mamy propozycje, gdzie warto go spędzić!

Dodano: 2014-12-04
Komentarze (0)
Dodaj komentarz