Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Jastrzębiej Góry do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Jastrzębiej Góry, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Jastrzębiej Górze bez wątpienia potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem kosztów rezerwacji.


Ewidentnym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 14:24

NFhotel bardzo przypadł nam do gustu. Korzystamy z niego i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Według nas, to na tę chwilę jeden z najkorzystniejszych programów z jakich korzystaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma sporo ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online. Jak najbardziej polecamy!

Bałtyk Resort 30.11.2015 14:25

Mamy okazję korzystać z tego programu już od dłuższego czasu i w naszym pensjonacie naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu funkcjonalny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z przejrzystymi warunkami użytkowania i co ważne - darmowy! Bardzo usprawnia nam dokonywanie rezerwacji.

Dodaj komentarz