TOP 5 atrakcji dla dzieci na wczasy nad morzem w Jastrzębiej Górze

TOP 5 atrakcji dla dzieci na wczasy nad morzem w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra kojarzy się turystom przede wszystkim ze stromymi klifami, najdalej wysuniętym na północ punktem Polski, cokolwiek wąskimi plażami oraz latarniami morskimi na Rozewiu. Dla dziecka niekoniecznie będzie to interesujący zestaw atrakcji. Dlatego planując rodzinny wypad nad morzem, lepiej wcześniej poszukać wszystkim dodatkowych rozrywek.

Owszem, w sezonie wakacyjnym na tzw. Promenadzie Światowida pojawia się sporo możliwości całkiem przyjemnego spędzania czasu. Turyści odpoczywający w Jastrzębiej Górze mogą wtedy liczyć m.in. na występy ulicznych artystów, rozmaite gry zręcznościowe, imprezy kulturalne czy wesołe miasteczka. I fajnie - tyle że dzieciom takie rzeczy zwykle podobają się przez jakąś godzinę. Naprawdę ciekawe atrakcje czekają naprawdę niedaleko, wystarczy wybrać się na małą wycieczkę poza Jastrzębią Górę. Na kolejnych stronach artykułu prezentujemy 5 miejsc, które warto - a wręcz trzeba! - odwiedzić razem ze swoimi pociechami.

Dodano: 2018-04-12 15:07:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
MaThek
12.04.2018 15:30

A co z fokarium na Helu? Daleko wcale nie jest, można by sobie urządzić rodzinną wycieczkę rowerową i wstąpić do paru miejsc. Dla dzieci żywe foki to niewątpliwie duża atrakcja, nawet jeśli ogląda się je zza barierki. Warto wcześniej sprawdzić godziny treningów medycznych, kiedy opiekunowie przeprowadzają ćwiczenia z fokami. To nie pokazy sztuczek, tylko przyzwyczajanie do zachowań badaczy wobec fok na wolności. I jeszcze słówko a propos rowerów: ten środek transportu może się okazać o wiele szybszy od samochodu. A wszystko przez długaśne korki, jakie każdego lata zatykają półwysep.

Anonim
19.05.2019 21:05

Z Jastrzębiej Góry do Helu jest ponad 40 km. Nie wiem jakie dziecko jest w stanie zrobić taką trasę w obie strony, zwłaszcza na wypożyczonym rowerze, chyba że u rodzica w foteliku.

Dodaj komentarz
Odpowiadasz na komentarz   MaThek  z 1.01.1970 01:00  Anuluj